Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Girist® Grup olarak, tamamen yerli sermayeyle kurulmuş ve farklı sektörlerdeki faaliyetlerimize güçlü bir kurumsal altyapı ve deneyimli bir ekip ile uzun yıllardır devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak dünya standartlarında hizmet sunma misyonuyla hareket ediyoruz.

Girist çatısı altında bir araya gelen firmalarımız, Yazılım, Reklam Hizmetleri, Çeviri, Sosyal Medya Reklamları, Personel ve Öğrenci Taşımacılığı, Lojistik, Toplu Yemek ve Perakende Satış gibi 8 farklı iş kolunda başarıyla faaliyet göstermektedir. Kurumsal deneyimimizden güç alan ve etik değerlere sıkı sıkıya bağlı olan Girist ailesi olarak, global piyasaları yakından takip ediyor ve yerelde en kaliteli hizmeti sunma hedefiyle ilerliyoruz.

Girist olarak, Türkiye ekonomisine katkı sağlamanın yanı sıra, çalışanlarımızın bireysel gelişimine de büyük önem veriyoruz. Her Girist çalışanının deneyimli, tutkulu ve uzman olduğundan emin olmak için sürekli eğitim ve destek sağlıyoruz. Böylece mutlu çalışanlar ve memnun müşteriler için en güçlü temelleri oluşturuyoruz.

Yazılım, Reklam Hizmetleri, Çeviri, Sosyal Medya Reklamları, Personel ve Öğrenci Taşımacılığı, Lojistik, Toplu Yemek ve Perakende Satış gibi farklı sektörlerde, dünya çapındaki teknolojik ve sektörel gelişmeleri ülkemize kazandırarak milli gücümüzü milli ilerleme için kullanıyoruz.

Daha fazla bilgi için bize hemen ulaşın ve Girist ailesinin ayrıcalıklı dünyasını keşfedin!