Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Personel & Öğrenci Taşımacılığı

Personel & Öğrenci Taşımacılığı

Koç Taşımacılık olarak, personel ve öğrenci taşımacılığında konforu ve güvenliği odağımıza alıyoruz. İnsan hayatına verdiğimiz önemle yolcularımızın güvenle seyahatini tamamlaması için çalışıyoruz.

Bunu nasıl sağlıyoruz?

Araç filomuzun periyodik bakımını yalnızca yetkili servislere yaptırarak olası riskleri ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Gerekli durumlarda olası sorunlar yolcularımıza yansımadan harekete geçmek için her türlü kontrolü tam zamanında gerçekleştiriyoruz.

Sürücülerimizde deneyim ve psikoteknik belgesi şartı arayarak mesleki yetkinliğe sahip ve müşteri ilişkilerinde belli bir standarda uygun personelimiz ile fark yaratan hizmet sunuyoruz. Koç Taşımacılık bünyesinde görev alan tüm personeli özenle seçiyor, mevcut personelimizin mesleki gelişimini destekleyerek üstün hizmet politikamızı sürekli uygulanabilir hale getiriyoruz.

Personel Taşımacılığı

Koç Taşımacılık olarak, tecrübeli ve işinin ehli ekibimiz ile personel taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Her gün binlerce çalışanı güvenle ve zamanında  iş yerine ulaştırıyoruz.

 Düzenli saha çalışmalarımızla Türkiye’de her geçen yıl daha yoğun hale gelen trafikte ideal güzergahı belirliyoruz. Trafikte kaybolan zamanı en aza indirmek ve geçirilen zamanda konfor sağlamak için kendini sürekli geliştiren bir taşımacılık şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. Bunun yanı sıra güvenlik standartlarımızla da fark yaratmak için çalışıyoruz.

Personel taşımacılığı hizmeti sunduğumuz şirketleri, partnerimiz olarak görüyor ve tüm ihtiyaçları gidermeye önem veriyoruz. Zengin araç filomuz sayesinde şirketlerin personel sayısına ve özel ihtiyaçlarına en uygun aracı temin ederek alternatif çözümler üretiyoruz. Yolcuların temizlik ve güvenlik gibi temel ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra dakik ve hızlı olmayı önemsiyoruz.

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci taşımacılığı hizmetimizle, güvenilir taşımacılık ve konforlu seyahat ilkemizi her an odakta tutuyoruz. Çocuklarımızın okulu ile evi arasındaki yolu en güvenli şekilde kat etmesi için tamamı kasko sigortalı araçlarımızla hizmet veriyoruz. Taşıdığımız her bir öğrenciyi olası kazalara karşı “Özel Koltuk Sigortası” ile sigortalıyoruz.

Farklı yaş gruplarından çocukların ve gençlerin özel ihtiyaçlarını gözeterek sunduğumuz öğrenci taşımacılığı hizmeti için teknik ekibimiz ve şoför kadromuz özenle seçiliyor. Çocuklarımızın güvenliğini ve konforunu sağlamanın yanı sıra onlara örnek olmak için gerekli ön eğitimleri sağlanıyor. Böylece geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimlerini almak üzere evlerinden ayrıldıkları andan okula ulaşana ve okuldan çıkıp evlerine ulaşana kadar güven içinde olduklarından emin oluyoruz.

Koltuk sayısı kadar yolcu taşıma ve araç içinde çocuğun huzur ve konforunu sağlama konusunda titizlikle çalışarak öğrenci taşımacılığı denince akla ilk gelen şirket olmak için çalışıyoruz.

Önceki
Domian Tescil İşlemleri
Sonraki
Nebim V3 ERP

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM