Ana Sayfa / Hizmetler

Hizmetler


Toplu Mail ve Toplu Sms


Toplu SMS sistemleri ülkemizde 90'lı yılların sonundan itibaren oldukça fazla talep gören bir reklam sistemidir. Toplu sms gönderimlerinde kullanıcıların bilgilendirici mesajlar alması ve okuduklarına dönüş yapmaları sms sistemlerini popüler hale getirmiştir. Girist SMS olarak yüzlerce memnun ve sürekli networkümüz ile reklamlarınızı doğru hedefe ve kitleye ulaştırmak için sürekli yenileniyor ve ülkemizdeki yasalara saygılı sms gönderim hizmeti veriyoruz.
 
Firmaların anında yüzbinlerce kişiye mesajlarını ulaştırabildiği bir sistem olan sms reklamlarını; Toplu SMS tarifelerinden birini seçerek hemen başlatabilirsiniz. Diğer dijital reklam kanallarının yanında tamamlayıcı olarak SMS sistemleri kullanılabilir yada başlı başına Toplu SMS gönderimleri ile markanızın mesajlarını kişilere ulaştırabilirsiniz. Toplu SMS firmalarından çalışacağınız firmayı seçerken müşteri temsilcilerinin objektif bilgilendirmelerde bulunmasına önem veriniz. Soru ve sorunlarınızla ilgili müşteri temsilcilerine ulaşabilir olmanız firmaların kalite göstergelerinden en önemli parametreyi gösterir.
 
Toplu SMS fiyatlarını kıyaslarken en önemli kriterin sms sayısı olması sizi yanıltmasın. Hedef kitlenize uygun olmayan SMS gönderimleri genellikle reklamınızın istenilen kullanıcılara ulaşmamasını sağlamakta ve firmanızın SMS sistemlerinden tam verim alamamasını sağlamaktadır. Toplu sms hizmetleri firmanızın doğru hedef kitleye ulaşabilmesi için benzersiz bir çözüm olarak sunulmaktadır. Reklam kampanyalarınızı, özel gün kutlamalarınızı anında istediğiniz veya henüz markanızdan haberdar olmayan kişilere ulaştırmak için satış temsilcilerimizden gerekli desteği alıp başlatabilirsiniz.
 
Günümüzün en önemli reklam aracı olan toplu mail ve toplu sms alanında kaliteli hizmet sunmaktayız. Amacımız toplu mail ve toplu sms ile reklamlarınızı uygun bütçe ile milyonlarca kişiye ulaştırmak. Bilindiği gibi firmalar yeni ürün çıkardıklarında genellikle size mail ya da sms yoluyla ulaşır. Ürünü nerede bulabileceğinizi ve nasıl satın alabileceğiniz konusunda bilgi verir. 

Kısacası toplu mail ve toplu sms’ in günümüzde çok önemli bir yer kazanmıştır. Girist ® Markasının kalite, güven, gizlilik ve uygun fiyat politikası ile toplu mail, toplu sms hizmeti vermekteyiz.


 
  • Tüm Türkiye içine gönderim.
  • Süre sınırı, zaman aşımı yok.
  • Kişiye, her numaraya özel mesaj.
  • Detaylı rapor ve istatistik.