Ana Sayfa / Hizmetler

Hizmetler


Girist Lojistik


Türkiye ekonomisinin lokomotifi olarak görülen lojistik sektörünü güçlendiren Girist Lojistik ailesi olarak, %100 yerli sermaye ile faaliyetlerimize xxx yılında başladık. İlk günden bu yana müşterilerimiz için sunduğumuz özelleştirilmiş lojistik çözümleri ile sağladığımız büyüme, bize her geçen yıl doğru yolda olduğumuzu hatırlatıyor.
 
Girist Lojistik olarak, birlikte çalıştığımız şirketlerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için tamamen ölçeklenebilir, uçtan uca tedarik zinciri yönetimi çözümleri ve nakliye yönetimi hizmetleri veriyoruz. Sorunsuz ve güvenli çözüm önerilerimizle taşımacılık alanında fark yaratarak müşterilerimizle uzun vadeli ortaklık geliştirmeyi hedefliyoruz. Bunun için müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz.
 
Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve iş hedeflerine ulaşmalarını desteklemek içinse ekibimizin sürekli eğitimi ve araçlarımızın düzenli kontrolü ile lojistik verimliliğimizi sürekli arttırıyoruz. Kaliteli hizmeti düşük maliyetle buluşturuyor; ulusal ve uluslararası şirketlerin kendine has koşullarına ayak uyduran işbirliklerine imza atıyoruz. Her işbirliğinde birlikte büyüme hedefiyle çalışmalarımıza başlıyor, son ana kadar bu hedefimizi odağımızda tutuyoruz.
 
Sektördeki gücümüzü, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye verdiğimiz önemden alıyoruz. Bu sayede dünya standartlarında hizmet sunmanın yanı sıra ekonomik, kaliteli, güvenilir ve çevre dostu hizmetlerimizle iş ortaklarımıza sürdürülebilir büyüme sağlıyoruz. Girist Lojistik olarak, sınıfımızın en iyisi olma yolunda operasyonel uzmanlığımızı sürekli güçlü tutarak müşterilerimiz için güvenilirlik taahhüdü veriyoruz.
 
Kusursuz hizmet anlayışını benimseyen bir şirket olmanın sorumluluğuyla, müşterilerimiz ile aramızda güçlü bir iletişim kurmaya büyük önem veriyoruz. Bu bakış açısıyla esnek bir yaklaşım sunmak için araç filomuzu sürekli geliştiriyor ve çoklu lojistik çözümlerimizle fark yaratıyoruz. Her bir projede hizmet verdiğimiz şirketler ile iş birliği içinde hareket ederek ihtiyacı en iyi şekilde tespit ediyor ve eksiksiz lojistik desteği sunuyoruz.