Ana Sayfa / Hizmetler

Hizmetler


Yemek ve Organizasyon


Marmara Yemek olarak; hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak müşteri memnuniyeti en yüksek seviyeye ulaştırmaktır. Ayrıca kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin Pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır. Vizyonmuz 

Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın ortak faydası için sürekli ve en verimli şekilde üstün hizmet sunmaya kendimizi adamak,  müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını takip edip, piyasaların el vermediği koşullar çerçevesinde yaratıcı çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Misyonumuz

Birinci sınıf yemek ve destek hizmetlerinin tedarikçisi olmak, süper ekibimiz ve süper hizmetlerimiz ve süper sonuçlarımızla tanınmak müşterilerimizin en kaliteli, hijyenik, lezzetli ve sağlıklı yemekleri en uygun fiyata tüketmelerini sağlamaktır.
Hijyen Politikamız
 
Marmara Yemek olarak biz; halk  sağlığı ve  güvenliğinin en  üst seviyede  korunmasını  sağlamaktan  yola çıkarak  müşterilerimize  en sağlıklı  lezzetli  yemekleri  sunmayı  hedeflemekteyiz.

Değerlerimiz
 

  • Gıda güvenliğini sağlamak,
  • Çalışanlarımızı sürekli eğiterek yetkinliklerini arttırmak,
  • Sürekli iyileşme ve gelişmeyi hedefleyerek çalışmak,
  • Kalite çalışmalarıyla sektör liderliğini devam ettirmek,

Kalite Güvence Sistemi’nin yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm Marmara Yemek çalışanlarının sorumluluğundadır. Marmara Yemek yaptığı yeniliklerle fark yaratan benzersizlik misyonuyla tercih edilen bir firma olarak yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız bizi sektördeki rakiplerimizden farklı kılmaktadır. Doğru ve bilinçli beslenme yolunda fiyat dengesini koruyan, çeşitli mönüleriyle her damak zevkine hitap ediyoruz.