Ana Sayfa / Hizmetler

Hizmetler


Domian Tescil İşlemleri
Alan Adı (Domain) Kaydı ile Tüm domain uzantılarımız anında aktif olmaktadır. Satın aldığınız her domain bir host tanımı yapmak şartıyla hemen yayına girecektir. com.tr uzantılı ticari firmalar ve şahıslar için tanımlanan uzantılar gerekli evraklar tarafımıza iletildikten sonra aktif olmaktadır.
 
 
Domain Yönetimi 
GiristYazilim.Com.Tr tüm domainleri size yönetme imkanı sağlamaktadır. Yaptığınız dns değişiklikleri çoğu zaman anında gerçekleşmektedir. “ .tr ” uzantılı domainleri de yönetebilmektesiniz. 

DNS Güncelleme Tüm dns işlemleri sistemimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Ücretsiz Alt Name Server Tüm alt name server tanımlama işlemlerini ücretsiz olarak yapabilirsiniz. 

Ücretsiz Gelişmiş DNS Yönetimi 
GiristYazilim.Com size ücretsiz dnsserver servisi sağlamaktadır. Alan adınızı GiristWebdns servisini kullanarak kişisel bilgisayarınızı kullanma gibi tüm işlemleri ücretsiz yapabilirsiniz. 

Ücretsiz Yapım Aşamasında Sayfası
GiristYazilim.Com' dan alan adı (domain) alan her müşterimiz, giristweb’in sunduğu ücretsiz park sayfasını kendine göre düzenleyerek kullanabilir. Bu hizmetin her hangi bir zaman veya başka bir sınırlaması yoktur. 

Ücretsiz Yönlendirme 
GiristYazilim.Com' dan aldığınız alan adınızı herhangi bir başka web adresine ücretsiz olarak maskeli veya maskesiz şekilde yönlendirebilirsiniz. 

Ücretsiz Alan Adı (domain) bilgisi gizleme (whoisprotect) 
GiristYazilim.Com Müşterileri alan adı bilgilerini istedikleri an ücretsiz olarak gizleyebilmektedir. 

Online Destek Hizmetleri
GiristYazilim.Com tüm ürünleri için 7/24 destek sunmaktadır. telefon veya mail sistemimiz üzerinden bizimle heran irtibat kurabilirsiniz.

En Uygun Fiyat 
GiristYazilim.Com daima en uygun fiyat ve kaliteyi sunmayı amaçlamıştır